Rabu, 10 September 2014

t, ka ideāls pāris zābaku, tā laika, la

Kā sieviete, man vienmēr ir vēlme tikt pamanīju citi. Lai sasniegtu šo mērķi, es varu pavadīt stundas pie spoguļa, lai saņemtu manu izskatu tiesības. Un tas nozīmē, pārliecinoties, ka viss no augšas uz apakšu, tostarp manas kurpes ir ideāls. Man ir sajūta, ko apavi likt uz balstīta uz manu ietērpu, pat tad, ja es saku sevi. Piemēram, ja tas ir ziemā, es gribētu valkāt pāri pusgarās ādas zābaki, kas uztur manas kājas apsegtas un komplimentu savu mēteli, varētu staigāt pa sniegu tālsatiksmes viegli, bez manām kājām hurting vai pūšļu. Tātad, kur es esmu, kas ar šo? Es vienkārši cenšos, lai palīdzētu jums atrast perfektu pāri zābaku, piemēram, man ir.

Tas ir ziemas atkal!
Štāpeļšķiedrām lielākā daļa sieviešu rudens un ziemas apavu skapji, zābaki ir ļoti daudz, "in" modē šogad. Raksturīgi, ziemas zābaki ir izgatavoti ar ādas ārpusē un mīksta, grezns aitādas odere, lai nodrošinātu, ka jūsu kājas paliek silts, pat ekstremālos aukstos laika apstākļos. Ja jūs uzskatāt sevi stila dīva, tad ziemas zābaki ir jūsu galvenais stils paziņojums komfortu, siltumu, un chicness. Protams, jums ir jābūt gataviem maksāt par to visu!

Zābaki ir ļoti moderns, un tur ir plaša izvēle no plakaniem papēžiem līdz īleni, ķīļi, un platformu, zābaki ir viss pa vidu. Nedomāju, ka man? Vienkārši dodies uz "centra" jomas jebkuras labi apdzīvotā pilsēta Amerikā vai apiņu uz tuvāko Mall, lai atrastu gandrīz katru otro sievieti flaunting viņas zābaki krāsās, kā mainās, kā melns, brūns, sudraba, zelta, un daudzi citi!

Karstākais zābaki aukstā ziemas
Tagad sezonas uzvarētājs! Jā, karstākie zābaki šajā sezonā ir plakana un jāšanas zābaki. Un, ja jums jau ir pāri papēžiem zābaki, nav sviedri! Uzņemt pāris plakanu zābaki, un jums ir dubultu prieku un izvēli sajaucot lietas uz augšu un padarīt savu modes paziņojumu!

Vienkāršs veids, kā pārbaudīt un iepirkties zābaki ir pasūtīt tos tiešsaistē.Diapazons ir jaunākais stilu, krāsu, materiālu un pieredze ir jautri un vilinoši. Bet, jūs varat faktiski apmeklēt veikalu un izmēģināt zābakus jums patīk, pirms tos pērk. Kāda jēga tērēt visu šo naudu par pāri kurpju, kas neatbilst tevi? Nopūta!

Meklējot zābaki, kas der jums perfekti, dodot jums pietiekami daudz pirkstu istabu, var būt nedaudz grūti, jo dažādās teļu un potītes izmēriem sievietēm. Zābaki, kas ir pārāk saspringts teļu ir ļoti neērti, bet tie, kas ir brīvs izskatās briesmīgi apliets. Ja jūs labprāt pērk zābaki tiešsaistē, tad apmeklējiet tiešsaistes pārdevēju. Tāpat pārbaudiet, vai interneta veikalā piedāvā bezmaksas piegāde un bezmaksas atgriežas tikai gadījumā, ja jums ir nepieciešams, lai atgrieztos zābaki labāk montāžas pāri. Jūs varat arī pārbaudīt, vai tiešsaistē, kā arī centri piedāvājam pasūtījuma der pēc izmēriem tos kā vienu savu individuālu apavu izmēru.
Getting Boot-ylicious!
Tagad, ka jūs zināt, kā atrast, ka ideāls pāris zābaku, tā laika, lai izvēlētos vienu vai visiem daudzajiem boot stili, kas ir darot kārtās šoziem.

Melns ir In
Melna lakādas zābaki ir ļoti modē. Attiecībā uz visiem jūs sassy dāmas, pāri ceļa augstpapēžu zābaki ir tikai lieta, lai puiši drool! Accessorize zābaki ar pāris fishnet zeķes.

Norādīt savu kāju pareizajā virzienā
Ja jums patīk spēlēt daļa PYT vai "Pretty Young Thing", tad pieticīgs pāri ziloņkaula pusgarās zābaki ir ideāls! Smailu pirkstiem ir moderns un moderns. Flash tos ar sievišķīgu apģērbs par dramatisko efektu!

metāla Magic
Atkal modē ir potītes garuma zābaki pārsteidzoša metāla toņos. Ja jums ir drosme un mīlestība valkāt savu attieksmi uz savām kājām, tad tie ir tikai lieta jums. Izbaudiet visas acis uz savām kājām!

Tidak ada komentar:

Posting Komentar